Reklam Alanı

Shell Sitesi

Serkan1337

New member
Asteğmen
Katılım:21 Mar 2024
Mesajlar:1
Tepkime puanı:0
Puanları:1
Hack alemine yine bir shell sitesi katıldı. Diğer shell siteleri arasında yerini aldı.

R57 veya C99 sheller hakkında aynı zaman da nasıl kullanılıp komut vereceği hakkında bilgiler bulabileceğiniz adres http://www.c99php.com/

Peki nedir shell mantığı?

İnternet dünyasının insan yaşantısına soktuğu yazılım, server ve veri tabanı gibi kavramlarla iç içe olan internet kullanıcılarının, başka serverlarda yer alan internet sitesi ya da sayfalara erişim sağlamak amacıyla kullandığı en popüler ve etkili yöntemlerden bir tanesi; “Shell atmak” olarak ifade edilen tekniktir. Shell atarak başka bir kullanıcının serverına giriş yaparak hosting ve domain bilgilerini açığa çıkartırken kullanılan birçok farklı shell türü mevcuttur.Bu türler içerisinde ilk ortaya çıkan ve günümüzde de popülerliğini koruyan r57 shell , internet sitesinin temel kodları üzerinde değişim yapabilme yeteneğine sahip bir türdür.

Elbette bu noktada akıllara gelen soruların başında “r57 shell ne işe yarar?” gelir. İlk paragrafta da belirtildiği gibi; r57 sheller, farklı internet sitelerinin veri tabanı ve kod satırları üzerinde shelli atan kişiye değişim yapma imkanı sunar.
 

Personalize

Üst Alt