Reklam Alanı

Amcaların Kralı

• Konbuyu başlatan ßyTNT
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:19
SS

ßyTNT

Guest
Forum sitemizin biraz olsun hareketlenmesi ile birlikte @GECECİ Kardeşimizin hareketleride bir hal olmuştu neden bilgisayar başında duramıyor sürekli dolanıyor diye merak edenleriniz varsa Çünkü o bugün amca oldu bugünden sonra daha yoğun buralarda olacaktır. Gececi ve bebişimizin ailesinin gözleri aydın olsun sağlık mutluluk diliyorum Allah hayırlı evlat olmayı nasip etsin

Admin

Varmısın ki yok olmaktan korkuyorsun?
admin
Web sitesi:warezworld.com
Hayırlı olsun tekrardan <3

M

Misafir

Guest
Forum sitemizin biraz olsun hareketlenmesi ile birlikte @GECECİ Kardeşimizin hareketleride bir hal olmuştu neden bilgisayar başında duramıyor sürekli dolanıyor diye merak edenleriniz varsa Çünkü o bugün amca oldu bugünden sonra daha yoğun buralarda olacaktır. Gececi ve bebişimizin ailesinin gözleri aydın olsun sağlık mutluluk diliyorum Allah hayırlı evlat olmayı nasip etsin
Bu güzel sözcüklerin den dolayı mutluluğumu anlatamam. Allah razı olsun rabbim herkese nasip etsin. Şimdi tekrardan kaldığımız yerden herşeye rağmen yılmadan yıkılmadan. yolumuza devam edeceğiz. ilk gün dediğim gibi biz bir aileyız ve hiç bir güç bizi yıkamaz.

Şimdi gümbür gümbür ortalığı inletmeye devamkee. Hepinizi çok seviyorum.

M

Misafir

Guest
hayırlı olsun bende yeni dayı oldum mutluluğuna ortak hissediyorum, Allah sağlıkla büyümesini nasip etsin :love:
Allah razı olsun teşekür ederim. amin tüm cocuklarımızı tüm bebeklerimizi rabbım korusun sağlıklı uzun ömurler nasıp etsın.
sizede hayırlı olsun rabbım analı babalı buyutsun. sağlıklı ömurler versin

Personalize

Üst Alt